با نزدیک شدن روزهای پایانی سال، برنامه‌ریزی‌ها برای تعطیلات آغاز شده است. در همین راستا لازم می‌دانیم پیشاپیش اعلام کنیم که بخش‌هایی از پنل توسعه‌دهندگان بازار از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۳ تا ۴ فروردین ۹۴ از دسترس خارج خواهد شد.

در این مدت امکان ارسال برنامهٔ جدید، بستهٔ جدید به عنوان نسخه‌ٔ به‌روزرسانی و درخواست بررسی وجود نخواهد داشت. همچنین سربرگ «به‌روزرسانی مشخصات» در صفحهٔ برنامه نمایش داده نمی‌شود و نمی‌توان اطلاعاتی مانند نام برنامه، توضیحات، اسکرین‌شات‌ها و آیکون را تغییر داد. سربرگ «پشتیبانی» نیز در این مدت غیرفعال خواهد شد.

دکمهٔ انتشار برنامه، تغییر قیمت، آمار فروش و نصب، مشاهده و پاسخگویی به نظرات و سربرگ «پرداخت‌ها» در این مدت قابل دسترس خواهد بود.

آخرین روز کاری کافه‌بازار در سال ۹۳، ۲۷ اسفندماه خواهد بود. با توجه به زمان‌بر بودن بررسی و اعمال تغییرات، در صورت ارسال برنامه، بسته و اعمال هرگونه تغییر در برنامه پیش از تاریخ ۲۲ اسفند، بازار اعمال تغییرات پیش از تعطیلات را طبق روال معمول خود تضمین می‌نماید اما پس از این تاریخ، اعمال تغییرات ممکن است به پس از نوروز موکول شود. از این رو از شما درخواست داریم تا تغییرات مورد نظر در برنامه‌های خود را تا روز ۲۲ اسفندماه ارسال نمایید تا فرصت کافی جهت اعمال آن وجود داشته باشد.

مبالغ تصفیه‌حساب اسفندماه ۹۳، در نیمه شب ۲۰ اسفند تثبیت می‌شود و به فاصلهٔ حداکثر ۵ روز کاری پرداخت‌ها انجام خواهد شد. لطفاً توجه داشته باشید که در این ماه مبالغ کمتر از ۳۰۰ هزار تومان نیز پرداخت خواهند شد. برای پرداخت لازم است تا تاریخ ۲۰ اسفند اطلاعات حساب شما تأیید شده باشد و شبای بانکی خود را وارد سیستم نموده باشید.

از همراهی شما با کافه‌بازار در این سال صمیمانه سپاسگزاریم و پیشاپیش سالی پر از شادی و موفقیت برای شما آرزو داریم.